Nasza grupa rośnie w siłę!

2
3675

Jak miło przywitać nowe osoby i te powracające do nas (w wielkim stylu). W międzyczasie byliśmy na treningu w Korzeniówce (już dawno nas tam nie było) a ostatnio mieliśmy intensywny ponad 7-kilometrowy „spacer” po złotokłoskich lasach. 
Dołączył do nas również mój mąż z dzieckiem w nosidle – czyli aktywne i dotlenione dziecko aktywnych rodziców. Na szczęście dla rodziców i dzieci, którzy też chcą się ruszyć, wymyślono masę gadżetów: chusty różnego typu, nosidła, siodełka i przyczepki rowerowe, hulajnogi… Jestem pewna, że przyzwyczajanie dziecka do spędzania czasu na świeżym powietrzu niezależnie od pogody zaprocentuje w przyszłości.
Oczywiście niezmiennie zachęcamy do życia w stylu fitness bo o wiele łatwiej i zdrowiej jest umiejętnie zapobiegać dolegliwością wynikającym z siedzącego trybu życia i niezdrowego odżywiania. Są to choroby naczyniowo-sercowe, skrzywienia kręgosłupa, deformacja stawów, przykurcze mięśniowe obawiające się np. bolesnością lędźwi, kręgosłupa, stawów biodrowych. Brak ruch jest wbrew naturze i dlatego nam nie służy.
Zapraszamy do wspólnych treningów!
A.W.
20160206_100825

DSCN2491

DSCN2499

2 KOMENTARZE

  1. Jak miło zobaczyć Was w takim składzie 🙂 Faktycznie wielkie powroty. No i ten najmłodszy uczestnik NW – przeuroczy. Agnieszka ma racje, że przy braku ruchu wszystko wysiada. Dlatego ja “ponaprawiam” swój kręgosłup i też wracam, bo mi brakuje ruchu i stęskniłam się za Wami .

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.