Zapraszamy 24 lutego do Kawęczyna

7
1833


Zapraszamy mieszkańców zainteresowanych powstaniem funduszy sołeckich w gminie Tarczyn do Gościńca Wiecha w Kawęczynie w piętek 24 lutego na godzinę 18.
Prezentacje zaproszonych gości i odpowiedzi na pytania pozwolą rozwiać ewentualne wątpliwości co do sensowności powoływania funduszy sołeckich w naszej gminie.

7 KOMENTARZE

  1. Witam.
    Z tego co wiem, konferencja była udana, przekazano dużo użytecznych treści. Niestety władza w osobie Pani burmistrz i radnych ze Wspólnego Sukcesu troszkę popsuli atmosferę konferencji.

  2. Ale najbardziej wzruszyła mnie wypowiedz meszkańca Prac Małych ” łubu dubu łubu dubu , niech nam zyje Basia……” 🙂

  3. A to @fmtop są jakieś plany co do zmian? Czy to tylko taki smutny komentarz po spotkaniu/konferencji ws funduszy? My to w zasadzie znamy realia od 2,5 kadencji czyli blisko 10 lat.

    Najbardziej zaskoczeni wydawali się goście zaproszeni spoza gminy. Dla nich to dopiero było przeżycie, spotkać się takim stylem dyskusji/debaty ze strony władz i “Wspólnego Sukcesu”.

  4. Cała konferencja była rejestrowana. Jutro napiszę krótką relację z konferencji do której dołączę nagrania poszczególnych wystąpień i końcowej dyskusji.

Comments are closed.