Finał projektu Wspólna Zielona Ziemia

3
5313

W sobotę 17 grudnia w Złotokłosie odbyła się impreza “Wspólne Kolędowanie”, która była jednocześnie finałem projektu “Wspólna Zielona Ziemia” realizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Korzeniówki przy wsparciu Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Wspólnie z zaproszonym Zespołem Folklorystycznym Ziemi Grójeckiej można było pośpiewać kolędy.

Został rozstrzygnięty konkurs ekologiczny Korzeniówka 2100.

Andrzej przedstawił efekty projektu Wspólna Zielona Ziemia.

Na imprezę zawitał też Święty Mikołaj z workiem prezentów dla dzieci i dorosłych.

Każdy uczestnik finału otrzymał też kalendarz korzeniówkowy na 2012 rok oraz na zakończenie kolędowania płytę z kolędami w wykonaniu Zespołu Folklorystyczneg Ziemi Grójeckiej. Dużym powodzeniem cieszył się też bigos, grzane winko oraz ciastka i krówki z RSP Złotokłos.

Podczas finału w sąsiedniej sali odbywał się kiermasz świąteczny organizowany przez Stowarzyszenie Nasz Złotokos.

Stowarzyszenie Przyjaciół Korzeniówki dziękuje wszystkim uczestnikom finału oraz przyjaciołom, którzy pomogli w jego organizacji – OSP Złotokłos, Stowarzyszeniu Nasz Złotokłos oraz firmie Grąbczewscy.

3 KOMENTARZE

  1. Dziś (16 grudzień 2012) drugi dzień trfa kier­masz świą­teczny orga­ni­zo­wany przez Sto­wa­rzy­sze­nie Nasz Złotokos . Nic nie słychać o Wspólnym Kolędowaniu Korzeniówkowym . Czyżby zapał do społecznych działań się wypalil ? 🙂

  2. Mieciu, tu nie o zapał społeczny chodzi ale o brak czasu… 16.12 miałem w Warce całodniowy kiermasz który organizowałem w ramach swojej pracy 😉 9 wystawiających się organizacji, występy na scenie kolejnych kilku, wystawa 34 szopek wraz z konkursem… BRAK CZASU, BRAK CZASU to ostatnio najczęściej słyszę w mojej głowie

  3. To spoko …… czas to pieniądz 😉 A myślałem że funduszy brakło ?
    Życzę Wszystkim Rodzinnych , spokojnych i zdrowych świąt . Może w 2013 roku będzie Wspólne Kolędowanie ??? 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.