Niech żyją “bezmózgi”

2
2510

Niestety tylko tyle w miarę cenzuralnego przychodzi do głowy widząc działanie wandali.

Zdarzenie miało miejsce w środę 27 grudnia w godzinach 9-18!! Zniszczona została tablica znajdująca się przy wjeździe w ul. Bażanta (zdjęcie) oraz zerwana i skradziona (być może wyrzucona gdzieś w krzaki) tablica w bliskim sąsiedztwie ale przy ul. Wroniej. Wandale okazali sporo agresji gdyż dodatkowo wyrwana z płotu została płyta pilśniowa na której Stowarzyszenie wieszało plakaty informacyjne.

Wszystko to przy skrzyżowaniu ul. Barzanta, ul. Wroniej i Prackiej. Być może ktoś widział jakieś dziwnie zachowujące się osoby w tym czasie w okolicach tego skrzyżowania? Prosimy o sygnał. Chętnie pogratulujemy podejścia do czyjejś pracy!Niestety, z dużym prawdopodobieństwem spodziewać się można, że dewastacji dokonały osoby nieletnie, co boli dodatkowo gdyż tablice edukacyjne właśnie głównie z myślą o dzieciach zostały przygotowane!

Niestety nie mieszkamy w idealnym świecie. Jedni wyrzucają worki ze śmieciami do lasu lub gdzieś przy drodze a inni lubią w coś lub komuś przyłożyć, coś zniszczyć, zepsuć…

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

2 KOMENTARZE

  1. Taka bezinteresowna bezmyślność, nie przypuszczam by to ktoś z mieszkańców, to raczej “gościnne występy”.

  2. Prezesie trzeba te tablice solidniej mocować , ściągacze plastikowe można przegryść 😉 jak widze 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.