Trening w Łosiu oraz harmonogram zajęć na październik

1
2405

Sobotni poranek przywitał nas deszczem, który jednak szybko minął. Cóż zresztą deszcz? W lesie i tak zawsze zastajemy inną aurę niż tę, którą widzimy za oknem. A poranek wśród kojącej zieleni, szumu liści, mgieł i smug światła na drzewach jest porankiem energetyzującym, oczyszczającym i dającym siłę na resztę dnia.
Spacer w Łosiu był urozmaicony: trochę szerokich leśnych duktów, otwarta przestrzeń pola, wąskie ścieżki i uroczysko. Dystans około 5 km. Polecam na jesienne spacery i przejażdżki rowerowe.
Poza tym, to chyba jeden z najlepszych momentów na wędrówki. Nasza okolica otoczona jest lasami i drzewami, którym warto się przyjrzeć i dostrzec ich piękno. Wjeżdża się do Złotokłosu czy Korzeniówki jak do oazy zieleni. Tworzy to mikroklimat, który sprawia, że żyje nam się lepiej i zdrowiej. „Dzika” przyroda miesza się z tą uporządkowaną, równo przyciętą i zaprojektowaną, co daje niepowtarzalny efekt. Niewiele jest chyba takich miejsc; lasy przenikają do ogrodów a ogrody do lasów. Korzystajmy z tego. I z owoców lasu.
A.W.
Harmonogram zajęć NW na październik
Wszystkie zajęcia rozpoczynają się o 8:30. Trasy będą dostosowywane do pogody.
4. IX – Złotokłos – trening ok. 60 min.
11. IX – Złotokłos – trening 60 min.
18. IX – trening wyjazdowy w okolice Bogatek – spotkanie w Złotokłosie – przejście 6 km Ścieżką Gonna Sosna.
25. IX – Złotokłos – trening ok. 60 min.
A.W.

2014-09-27-7172014-09-27-715

1 KOMENTARZ

  1. W najbliższą sobotę wybieramy się na wyjazdowy trening w okolice Bogatek. Wyjeżdżamy o 8:30 ze Złotokłosu, ale dla tych, którzy chcą pojechać od razu na miejsce podaję drogę: przy kościele w Głoskowie skręcamy w prawo w ulicę gruntową (jedziemy nią jakiś czas) po czym przecinamy asfalt – po jego drugiej stronie jest parking i wiata. Tu się zatrzymujemy. To początek naszej trasy. Do zobaczenia.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.