Wyjątkowo trening Nordicu w niedzielę 29 czerwca

1
2349

A co wydarzyło się ostatnio?
14 czerwca
Nasz nowy szlak: Korzeniówka-Leśna Polana-Prace Duże
Nasza nowa trasa okazała się piękna widokowa i odprężająca – połączenie lasu, łąki i pól. Ma też idealną długość na spacer (również z psem) i krótką przejażdżkę rowerową. Przejście zajęło nam 60 min. od Korzeniówki, ale nikt z naszej grupy nie znał jej wcześniej – cieszę się więc, że mogliśmy odkryć coś nowego.
Trasę pokazała mi Alicja z Pracowni Ceramicznej – jest to miejsce niezwykłe i samo w sobie może być celem wędrówek, do czego gorąco namawiam.
A.W.
DSCN0502

DSCN0487

DSCN0495

DSCN0497

Pierwszy letni spacer nad rzeczkę – 21 czerwca
Wreszcie nadeszło! Pierwszy dzień lata uczciliśmy spacerem nad Jeziorkę. Warto tam pójść chociażby dla widoku rozległych łąk i sianokosów. Jest w tym sielskość i obietnica lata, które przed nami. Czyżby rok znowu zatoczył koło?
Warto przejść na drugą stronę rzeki i kierować się w stronę mostku przy Runowie. Piękna trasa dające poczucie przestrzeni. Jest to miejsce o wyjątkowych walorach krajobrazowych i przyrodniczych. Propozycja na wakacyjną wycieczkę.
Za tydzień wybieramy się do Konstancina. Wyjątkowo, termin został zmieniony na niedzielę. Proszę o zabranie bucików na kijki. Wyjazd samochodami spod szkoły w Złotokłosie o 9:00. Spacer zajmie nam ok. 1,5 godz. A na koniec może lody albo kawa?
A.W.
DSCN0524

DSCN0522

DSCN0519

DSCN0507

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.