Wiosenny wieje wiatr!

8
3110

Jak donosi nasz specjalny fotoreporter Jacek Bieńkowski – w Korzeniówce jest już wiosna. Na dowód wysłał kilka fotek, za które bardzo dziękujemy.
A jak u Pana, Panie Wiosna? Czy już w ogrodzie wiosna? Może Pan się z nami podzieli zdjęciami swojego pięknego, budzącego się do życia ogrodu?
A u Miecia? Czy jest u Miecia trochę kwiecia?
A u Marcina Zaręby? Czy rosną już młode dęby?
Czekamy na relacje:).
1mail
2mail
3mail
4mail
10mail
5mail

 

… goście, goście…
warchlak

łoś2
warchlak

łoś2

 

 

8 KOMENTARZE

 1. Z dnia na dzień coraz bardziej zielono! BRAWO!
  Szczególnie dzisiejszy deszcz przyśpieszy proces 🙂
  U mnie co prawda jeszcze niewiele z “zieleni” widać, bo ogród w trakcie tworzenia, ale zauważyłem zmianę wśród nietypowych gości jacy odwiedzają mnie zimą i wiosną 🙂
  Do artykułu podłączyłem dodatkowe dwa zdjęcia z gościem zimowym i wiosennym 🙂
  Przepraszam, że jakość nie ta sama co u Pana Jacka (łoś przewędrował ponad ogrodzeniem zanim wziąłem aparat… i był już u Henryka, czyli >100m ode mnie :-/ )

 2. Poprostu Łoś stwierdził że ładniej wyjdzie na zdjeciu u nas na działce. Ładnie zapozował na tle żywopłotu. Poczym dostojnym krokiem niczym gwiazda najwyższego formatu, wydzedł przez otwartą bramę i udał się do lasu.

 3. Śliczny łoś! Nigdy nie widziałam łosia w terenie. Dzięki za to zdjęcie, dało nam dużo radości:). Na pierwszym zdjęciu od Marcina jest młody dziczek oczywiście. Ulica Leśna i Topolowa to ich stały deptak.

 4. Mieszkam na Korzeniówce 20 lat i jak się wprowadzałem to Gospodarstwo Musielaka było ! Mi to nie przeszkadzało i nie przeszkadza ! Każdy kto się tu osiedla powinien wiedzieć że to jest wieś i działalności związane z hodowlą zwierząt i ptaków maja tu swoje miejsce . Mieszczuch którym to przeszkadza powinny się osiedlac się w Konstancinie czy Magdalence 🙂 tam wiosenny wiatr “pachnie” asfaltem albo wysypiskami śmieci 😉

 5. Tam gdzie 20 lat temu były pola teraz sa domy. Fermy cuchnną.A okolica coraz mniej wiejska a bardziej podmiejska. Jedynie “rolnicy” to wlasnie chyba wllasciciele ferm drobiu w okolicy. A zapach asfaltu czy innego badziewia tez bedzie . Grunty przy cmentarzu w zlotoklosie zmiania swoje przeznaczenia z rolnych na przemysłowe -> patrz studium uwarunkowań -> bip Tarczyn.

 6. Cmentarza nikt nie uniknie 🙂 Niech obok dyskotekę pobudują będzie nam weselej 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.