Tarczyn ma nową stronę www

4
2960

W dniu dzisiejszym zmienił się wygląd strony urzędu miejskiego w Tarczynie.

Strona dostępna jest pod adresem tarczyn.pl

[poll id=”2″]

4 KOMENTARZE

 1. Uśmiałem się.
  Fasadę zmienili, na lepsze, pod spodem ten sam kontent. Biedny Maciejak już od 3 lat samotnie firmuje kronikę policyjną, moim zdaniem powinien zacząć pobierać tantiemy 🙂 Po kliknięciu “Praca” trafiamy na starą, niezapomnianą stronę klubu kick-bokserskiego [(C) by Marek]. Zniknęła (chyba) moja ulubiona strategia sprzed dziesięciu lat, pojawiły się za to PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ (hm…czy ktoś słyszał o planach na przeszłość albo teraźniejszość?).
  Natomiast pojęcia nie mam, jakiż-że zamysł miał artysta wkomponowująć pęd kukurydzy w logo gminy, gdzie 20% użytków stanowią sady?!

 2. Przepraszam, nie mogę się powstrzymać :)))
  “Gmina ma znakomite położenie logistyczno-komunikacyjne – 25 km od Warszawy.” – pisałem już o tym – pod tym względem jedna z najgorszych miejscówek – brak sieci kolejowej, brak sensownego połączenia drogowego z północą i wschodem, najbardziej zakorkowany wjazd do Warszawy bez możliwości ominięcia.
  “Liczne walory turystyczne” – koń by się uśmiał, ani nie ma gdzie spać, ani czym dojechać, ani czego oglądać (czegoś, czego nie byłoby w innych gminach dookoła Warszawy).
  “znakomite warunki do hipoterapii” – wow, u mnie na ulicy są najlepsze. Rżymy jak konie, bez przerwy.
  Wśród zalet gminy mamy sąsiedztwo innych gmin i deklarację pomocy władz gminnych.

  Pojawiły się natomiast pytania do burmistrza. Może ktoś zaprosi Panią Burmistrz na zbiorową hipoterapię do Korzeniówki?

 3. Zmiana (jeśli chodzi o wygląd) jest w dobrą stronę. Mam nadzieję, że będzie jeszcze poprawiana bo często przerzuca na stary wygląd.
  Z treścią jest trochę gorzej. Naprawdę warto by popracować i wpisać chociaż aktualne informacje w poszczególnych zakładkach. Bo zdrowia nie ma, kultury nie ma. Odsyłacz do budżetu z 2010. Dane “statystyczne” z 2007 r. itp.
  Przydałby się Favicon

 4. Strona na pewno dużo lepsza niż poprzednia. Nie odstrasza a to już duży plus. Ciekaw jestem czy to robi informatyk z gminy czy na zlecenie jakaś firma. Kto i za ile tym cudem administruje.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.