Wiosenne sprzątanie i… spotkanie za nami!

3
2657

W roku 2009 inicjatywa wiosennego wspólnego sprzątania lasów Korzeniówki stała się zaczynem do powstania Stowarzyszenia Przyjaciół Korzeniówki, którego celem jest integracja mieszkańców i osób związanych z Korzeniówką oraz wspólne działanie na rzecz rozwoju lokalnego. 18 kwietnia 2015 spotkaliśmy się po raz 7 aby wspólnie zadbać o najbliższe otoczenie a następnie przy grillu porozmawiać m.in. o sprawach lokalnych.

“Sobota, godz. 9.55 zaczyna padać śnieg, a właściwe krupa, duże grudki lodu. Wymowne spojrzenie mojego męża: zapowiedzi meteorologiczne sprawdzają się, pięknie nie będzie 🙁  jedziemy na miejsce zbiórki a tu….. silna grupa mieszkańców, niezłomnych 🙂  uśmiechniętych. Każdy bierze kilka worków i w las… W sumie zebraliśmy 35 worków śmieci i jedną wielką oponę. Po sprzątaniu grill w gościnnej Kuchni Polowej – Mieciu, bardzo dziękujemy! Jestem pod wielkim wrażeniem dla hartu ducha naszych mieszkańców i przyjaciół, zawsze można na nich polegać. – Joanna / wiceprezes stowarzyszenia”

 

3 KOMENTARZE

  1. Dzisiaj około godz. 10 zabrali worki z Brzozowej. Dojechali do Leśnej, zawrócili i zniknęli. Na rogu Leśnej i Topolowej worki pozostały.
    Pewnie dalej na Topolowej również.

  2. W tym roku miałam rozdarte serce pomiędzy sprzątaniem lasu a pchlim targiem…….duchem sprzątałam 🙂
    A swoją drogą ten targ to fajna sprawa, może by tak częściej, a nie raz na pół roku ? 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.