Absolutorium i co dalej?

2
2686

Walne2

29 marca w Sali OSP w Złotokłosie odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Przyjaciół Korzeniówki. Zarząd organizacji przedstawił sprawozdania finansowe i merytoryczne z działalności organizacji w roku 2013. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej przedstawił wyniki kontroli pracy Zarządu i poprosił obecnych o udzielenie Zarządowi absolutorium. Uczestniczący w zebraniu członkowie stowarzyszenia przychylili się do wniosku Komisji Rewizyjnej i jednogłośnie udzielili Zarządowi absolutorium.

Jednym z punktów zebrania było wspólne ustalenie działań jakie stowarzyszenie powinno podjąć w roku 2014. W tym roku przypada 5-lecie istnienia organizacji i część zaproponowanych w tym roku działań dotyczy właśnie tej rocznicy i integracji członków stowarzyszenia. W drodze dyskusji uzgodniono następujące plany:

  • 1 maja – Wspólne Sprzątanie Korzeniówki i Okolic zakończone grillem i finałem Konkursu na Najlepsze Ciasto,
  • 6 czerwca – Wiejska Potańcówka z okazji 5-rocznicy postania stowarzyszenia (impreza dla członków stowarzyszenia i ich przyjaciół),
  • maj-lipiec – Spływ Kajakowy rzeką Jeziorką zakończony wspólnym ogniskiem,
  • maj-lipiec – Wycieczka Rowerowa,
  • maj-październik – Koncert w Lesie,

Zapraszamy wszystkich do współpracy i zaangażowania na rzecz lokalnej społeczności wsi Korzeniówka i najbliższych okolic.

Dziękujemy władzom OSP Złotokłos za udostępnienie pomieszczenia na Walne Zebranie.

2 KOMENTARZE

  1. Moim zdaniem konkurs na ciasto nie może być po sprzątaniu, chyba, że ci co zamierzają brać udział w konkursie nie będą brali udziału w sprzątaniu:).

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.