Podmiejskie Ogrody 2015

18 kwietnia na placu przy OSP Złotokłos odbędzie się pierwszy Festiwal “Podmiejskie Ogrody 2015”, w ramach którego odbędzie się kiermasz, warsztat tematyczny oraz będzie można wymienić się sadzonkami.

W imieniu organizatorów akcji – Stowarzyszenia Miejscovi – zapraszamy gorąco! 

ogrody-1

 

 

 

 

 

wymiana sadzonek1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OGRODY

 

Related Articles

Odwiedź nas na facebooku

470FaniLubię
25SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie wpisy