Trening 20 września oraz pierwszy jesienny trening w Łosiu

3
2392

Ostatni trening to szybkie tempo i ćwiczenie na przyrządach w Henrykowie. Dziewczyny górą!
Zerknęłam do starego kalendarza i okazało się, że niektórym mija właśnie rok chodzenia w grupie. Gratuluję! Mam nadzieję, że największą nagrodą za wytrwałość jest lepsze samopoczucie i dobra forma 
W niedzielę wybrałam się razem z mężem na spacer starymi ścieżkami –przez zawirowania wakacyjne dawno tam nie chodziliśmy. W lesie było mało wody i nawet przez niektóre „moczydła” udało się przejść suchą nogą. Wkoło mgła, masa kolorowych owoców i nawet trafił się jeden koźlarek – dobrze, że są kieszenie bo z grzybem w ręku trudno jest maszerować z kijami a zostawić taki piękny okaz w lesie… Jednak ta pora roku ma w sobie niesamowity urok.
Najbliższy trening odbędzie się w Łosiu. Spotykamy się o 8:00 w Złotokłosie i jedziemy do wskazanego przez nas miejsca. Spacer będzie trwał 60 min. Będziemy chodzić duktami leśnymi po Chojnowskim Parku Krajobrazowym. Proszę zastanowić się nad godziną październikowych treningów: 8:00, 8:30 czy 9:00.
DSCN2325DSCN2365

DSCN2360

DSCN2358

DSCN2356

DSCN2353

3 KOMENTARZE

  1. W październiku treningi NW zaczynamy o 8:30. Szczegółowy harmonogram już niedługo. W najbliższą sobotę spotykamy się w Złotokłosie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.