Apel naszych strażaków

0
2530

Szanowni Państwo! Drodzy Przyjaciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Pracach Małych!

Strażacy OSP Prace Małe przyzwyczaili wszystkich do tego, że dużo dają od siebie angażując się podczas uroczystości parafialnych w kościele w Leśnej Polanie, uczestnicząc w akcjach ratowniczo-gaśniczych czy też w lokalnych pracach społecznych. Dodatkowo główną aktywnością stowarzyszenia w ostatnim czasie jest budowa profesjonalnej strażnicy, na którą kierowane są wszystkie środki, jakie organizacja posiada. Budowa jest obecnie na etapie zalewania stropu nad nową częścią garażową oraz montażu krokwi nad pozostałą częścią.

Niestety, zmuszeni sytuacją finansową naszego stowarzyszenia oraz w trosce o to, by dotychczas poniesiony trud wielu druhów nie poszedł na marne, prosimy Państwa o pomoc. Podczas nadchodzących wrześniowych weekendów umundurowani strażacy będą pukać do Państwa domów z prośbą o wsparcie finansowe. Strażacy będą posiadali ze sobą kopię pozwolenia na budowę oraz krótką prezentację dotyczącą budowy, którą Państwo możecie zobaczyć na dalszych stronach.

Dodatkowo wszystkim ludziom dobrej woli, których strażacy nie zastaną w domach przekazujemy nr konta wraz z danymi OSP. Istnieje również możliwość corocznego przekazywania 1% podatku na rzecz OSP Prace Małe, gdyż stowarzyszenie posiada status organizacji pożytku publicznego.

Dane Ochotniczej Straży Pożarnej w Pracach Małych

Adres:  Prace Małe

ul. Polna 2

05-555 Tarczyn

Nr konta bankowego:  BS w Tarczynie:   54 8008 0008 0115 7200 1204 5200

Nr KRS (1% podatku):  0000161475

W imieniu Zarządu OSP

Konrad Stygiński

ZBIÓRKA PIENIĘDZY 2014

OSP Prace Male zm