Plener w naszym lesie

4
2708

Stowarzyszenie Przyjaciół Korzeniówki serdecznie zaprasza na plenery malarskie, które odbędą się w naszym przepięknym lesie, a właściwie na przepięknej polanie. Plenery są dwudniowe (25 i 26 sierpnia), rozpoczną się w okolicach godziny 10-11, będą trwały ok. 3 godzin. Zajęcia poprowadzi malarka pani Henryka Masłowska.

warsztaty2

Zapewniamy papier akwarelowy, pędzle i farby (nieprofesjonalne). Oraz przekąski.

Dalsze informacje zamieścimy wkrótce.

Bardzo serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w plenerach. Będzie można nauczyć się podstaw malowania pejzażu, zgłębić tajniki akwareli i utrwalić na papierze urok Korzeniówki.

Plenery są bezpłatne.

Zgłoszenia: przyjacielekorzeniowki@gmail.com

4 KOMENTARZE

  1. Kochani, pierwszy dzień plenerów za nami. Nasze prace będzie można wkrótce podziwiać w Bibliotece Publicznej w Złotokłosie (I piętro w budynku OSP).
    Drugie spotkanie plenerowe z powodu niesprzyjającej pogody nie odbyło się we wtorek. Trudno malować akwarelami w deszczu:). Pani Masłowska nie traci jednak nadziei, że uda nam się spotkać jeszcze w tym roku, w jakiś słoneczny, jesienny dzień.

  2. Świetny pomysł z organizacją takiej imprezy, “moje” dziecko – zachwycone! Z niecierpliwością czekam na wystawę, bo pracy nie widziałam a podobno piękna:)
    Podziękowania dla organizatorki!!!

  3. Kasiu – inicjatywa i realizacja ” genialna” . Ale wystawę przenieście do Tarczyna – nowej siedziby naszej Gminy ! Tam oprawa wystawy będzie na poziomie ” SWIATOWYM “

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.