Zaproszenie na wystawę fotograficzną

0
3655

plakat

Agnieszka Woźniak- instruktorka NordicWalking i przyrodnik – prezentuje serię zdjęć; każde z nich to zapis treningu z okolic Złotokłosu.
Zdjęcia na wystawę zaczęły powstawać na przełomie lata i jesieni 2013 roku, kiedy kolory wkoło były wprost oszałamiające. Nie sposób było przejść obok nich obojętnie a codzienne treningi NordicWalking motywowały do wychodzenia w plener mimo wszystko… pokusy grzania się z książką przy kominku i natłoku codziennych obowiązków.
Zima okazała się jeszcze bardziej twórcza – skrzący śnie i dziesiątki odcieni bieli. Słońce bardziej intensywne niż o innej porze roku. Zdjęcia powstawały szybko i instynktownie. Jedno spojrzenie, szybkie ujęcie i dalej w drogę.
I nagle, kiedy człowiek już się przyzwyczaił do krystalicznie czystego powietrza, wszystko zniknęło – przeszło w obsypane bielą jabłonie i zapach nadchodzących, ciepłych dni… lato tuż tuż. Po wcześniejszych eskapadach pozostały obrazy, świetna forma, przyjaźnie i przeświadczenie, że NordicWalking to energia (również twórcza).