Wyjazd do Konstancina – 29. VI

8
2434

Udało nam się zrealizować wyjazd do trzeciego, po Zalesiu Dolnym i Podkowie Leśnej, miasta-ogrodu. Myślę, że jest to przedsmak tego, co może nas jeszcze tam spotkać. We wrześniu odbędzie się cykliczna impreza Otwarte Ogrody (7-8) a w tym między innymi wycieczka z przewodnikiem (jak się uda to przejdę, zrobię stosowne notatki i przekażę dalej w kolejnej edycji naszych spacerów).
Niedzielny trening zaczął się pomrukami burzy i ciemnymi chmurami, ale co to dla nas… krótki integracyjny postój pod budką biletową przy tężni dodał jedynie kolorytu i kilka głębszych wdechów solankowych… po drodze jeszcze tylko występ naszych uroczych Panów w muszli koncertowej… i można trenować. A kalorie tak lekką ręką stracone podczas marszu zawsze warto uzupełnić zajadając się pysznymi lodami (smak wyjazdu: różany) – przez relaks do zdrowia!
Można powiedzieć, że ten sezon Nordic Walking pomału się kończy. 5. VII odbędzie się ostatni trening przedwakacyjny poprowadzony przeze mnie, ale nie oznacza to, że nie będzie ich w ogóle  Na okres moich wyjazdów (wrócę w sierpniu) wyznaczeni zostaną zastępcy (ależ będą mieli pole do popisu!) – nie chcemy przecież wyjść z rytmu a i życie towarzyskie sporo by na tym ucierpiało. Wszystkie aktualności będą zamieszczane na stronie internetowej.
A na nową edycję mam już tyle pomysłów, że ho ho… chodzenie jak wiemy rozwija kreatywność.
A.W.
DSCN0603

8 KOMENTARZE

 1. Super wyjazd! :)…. Jak zresztą każdy poprzedni. A występy “naszych kijkowych Panów” – rewelacja. Trzeba pomyśleć nad tym czy nie zgłosić ich do następnej edycji “Mam talent” ;))

 2. Mamy wakacje, instruktorka na plaży a my nie przerywamy treningów!
  W najbliższą sobotę start w Korzeniówce, spotykamy się pod tablicami na Brzozowej o 9.00. Zapraszam!

 3. Zapraszam 19 lipca na trening, spotykamy się na Brzozowej pod tablicami edukacyjnymi. Ze względu na pogodę i wysoką temperaturę start o 8.30.
  Zapraszam!

 4. Sobotni trening NW 26.07.2014 rozpoczynamy o 8.00!!! To decyzja grupy: o tej porze jest zdecydowanie chłodniej a dzień wydaje się być dłuższy. Taka nasza anarchia na czas nieobecności instruktorki 🙂
  Spotykamy się jak zwykle w wakacje w Korzeniówce, na Brzozowej pod tablicami…
  Zapraszam!!!

 5. W sobotę 2 sierpnia trening nordicu zaczynamy o 8.00, spotykamy się w Korzeniówce na Brzozowej przy tablicach edukacyjnych. Pogoda zamówiona! zapraszam!!!

 6. W sobotę 9 sierp­nia tre­ning Nor­dicu rozpoczynamy rozgrzewką o 8.00, spo­ty­kamy się w Korze­niówce na Brzo­zo­wej przy tabli­cach edu­ka­cyj­nych.

 7. Jutro czyli 16.08 spotykamy się o 8 pod tablicami w Korzeniówce. Trening poprowadzę ja. Wreszcie się spotkamy po długiej przerwie 🙂

 8. 22 sierpnia trening nordicu w Korzeniówce, prowadzi Agnieszka. Spotykamy się o 8.00 pod tablicami na Brzozowej. Zapraszamy!!!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.