Nowy Gminny Ośrodek Kultury

0
2687

Wielu mieszkańców Korzeniówki nie wie, że powstał. A pozostała część nie miała pewnie jeszcze okazji zobaczyć budynku nowego Gminnego Ośrodka Kultury, który został niedawno zbudowany w Tarczynie. Dlatego wczoraj, jako fotoreporterzy www.korzeniowka.org :), wybraliśmy się na dzień otwarty nowego GOK-u.

Budynek nowego GOK-u zbudowano przy ulicy Stępkowskiego. Jego nowoczesny gmach korzystnie wyróżnia się na tle architektury Tarczyna, jest przestronny, jasny, wykończony z dbałością o szczegóły. GOK zajmuje pół budynku, do drugiej części przeniosły się niektóre referaty urzędu. Budynek jest piętrowy, ale wyposażony w windę, więc wizyty z wózkami nie będą problemem.

Ze starego, zagrzybionego budynku GOK przeniosły się do nowego gmachu wszystkie stałe zajęcia, akademia tańca, szkoła karate. Od września rusza areobik i taniec brzucha (poniżej znajdziecie zdjęcia z pokazu), a także szkoła muzyczna.

Będzie też sala kinowa. W tej chwili trwają w niej prace wykończeniowe, sala ma być otwarta 26 czerwca.

Prezentujemy kilka zdjęć wykonanych podczas wczorajszego dnia otwartego. Tablica informacyjna GOK jeszcze pusta, ale liczymy na ciekawą i różnorodną ofertę.

GOK1
GOK2
GOK3
GOK4
GOK5
GOK6
GOK7
GOK8
GOK9
GOK10
GOK11
GOK12
GOK13
GOK14
GOK15
GOK16
GOK17