Czyn 1-majowy wykonany

1
2981

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do corocznej akcji sprzątania lasów Korzeniówki i okolic. 1 maja ok. 11:00 pod tablicami edukacyjnymi przy ul. Brzozowej zebrała się spora grupa osób, którym zależy na tym aby ich najbliższe otoczenie było czyste i naturalne. Cieszy fakt, iż z roku na rok śmieci zalegających las i pobliskie tereny jest coraz mniej. To efekt systematycznego sprzątania mieszkańców (nie tylko tego kwietniowo-majowego) ale i nowego systemu gospodarowania odpadami.

Na pewno wszystkim korzystającym ze spacerów, wycieczek rowerowych czy pieszych (NW) po urokliwych terenach Korzeniówki i okolic miło będzie przechadzać się wśród wspaniałej naturalnej przyrody a nie wśród “prawdziwków”, które w lesie pozostawił człowiek…

140501 - Sprzatanie

Po akcji sprzątania, uczestnicy zarówno z Korzeniówki jak i Marylki, gdyż tego dnia sprzątali również mieszkańcy Marylki, spotkali się na wspólnym grillu gdzie wszyscy mieli okazję porozmawiać i zacieśnić kontakty międzyludzkie tak ważne w małych wiejskich społecznościach.

DZIĘKUJEMY!

Podziękowania również dla Gminy Tarczyn, która zapewniła worki oraz terminowo 2 maja odebrała wszystkie śmieci.

 

1 KOMENTARZ

  1. W ostatniej gazecie OKOLICA jest tekst o naszym sprzątaniu… tuż obok Pałacu Kultury

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.