Impreza integracyjna o profilu detektywistycznym

5
2751

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zjawili się na pierwszej w tym roku imprezie integracyjnej. Konkursy detektywistyczne rozstrzygnięte, nagrody rozdane, tort pożarty. My bawiliśmy się świetnie, a Wy?

A czy ktoś robił zdjecia?
part-balloons

5 KOMENTARZE

  1. Przeczytałam właśnie historię kryminalną i muszę przyznać, że ma bardzo fajny klimat – nawet jak się nie zna osobiście niektórych postaci i się mieszka w Golden Valley… Zastanawiam się tylko czy McPearson naprawdę wygrał konkurs kulinarny, czy to fikcja literacka…

  2. McPearson chwalił się kiedyś, że dobrze gotuje (podobno ma ten fachowy piekarnik na indyka, wiec chyba ma to jakieś uzasadnienie). Ale czy piecze ciasta, to nie wiem.
    Konkurs Ciast to jeden z moich niezrealizowanych pomysłów. 🙂

  3. to proszę realizować ten pomysł 🙂 ja tez chętnie wezmę udział w takim konkursie .

  4. No właśnie – niech ktoś go zrealizuje. Niestety nie będę to ja, bo ja też bym chętnie wystartowała:):):). Czyli nie chcę być organizatorem tylko uczestnikiem, ot i wszystko:).

  5. Sezon imprez korzeniówkowych otwarty! można powiedzieć….. z hukiem. Ogromnym zaskoczeniem była dla mnie wystawa pięknych akwarel, Katar – gratuluję talentu!!! Konkurs ciast – bardzo ciekawy pomysł 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.