Who is who in the Root Village? KONKURS II

8
2501

Zwyciężczynią pierwszego konkursu została eMKa – gratulujemy!!! Atrakcyjną nagrodę tygodnia przekażemy osobiście, a nie z pomocą poczty i listonosza:).

I równocześnie ogłaszamy kolejny tygodniowy konkurs! Konkurs polega na wpisaniu w komentarzu TEGO WĄTKU imienia i nazwiska bohatera opowieści i przypisaniu inicjałów mieszkańca Korzeniówki. Po publikacji każdego rozdziału ogłosimy laureata tygodnia czyli osobę, która rozpoznała najwięcej postaci (w przypadku remisu liczy się kolejność wpisów). A po opublikowaniu całej opowieści odbędzie się impreza integracyjno-detektywistyczna z licznymi nagrodami i atrakcjami!

W tej chwili czekamy na wpisy dotyczące rozdziału DRUGIEGO. Zapraszamy do zabawy!!!!

Joasia

8 KOMENTARZE

 1. Alan Mc Person-M.F.
  Barney Stample- A.Z.
  Tom Marriot-
  Lucy Marriot-
  Alice Adams-K.J-T
  Dwie dziewcznki’ktore nic nie jadly-MiA K. 🙂
  Kennelsonowie- dziadkowie-wi B.P., rodzice-AiT.P., dziewczynki-JiE.P.
  Newportowie-MiW.D.
  Rick Harris-
  Cabbturleyowie-
  Ballfield-H.P.

 2. Przeczytałem. Sam nie mogę uwierzyć, że przewodniczący lokalnego stowarzyszenia załatwił wszystkich. Ludzie, co się dzieje…

 3. AZar – Ty podstępny potworze!!! nie wprowadzaj czytelników w błąd:). Cieszę się, że eMKa postanowiła zgarnąć wszystkie nagrody. Bardzo słusznie, bo są to nagrody nieziemsko wprost atrakcyjne:). Zachęcam do rywalizacji.
  Mała podpowiedź – kto w Korzeniówce ma smukły dom w kolorze (na oko) cynobru? Właśnie Tom i Lucy Marriot. Jeśli ktoś nie wie, jak się nazywają, wystarczy zastukać i zapytać:). Przecież to sąsiedzi, na dodatek niezwykle sympatyczni, więc nie powinni się obrazić:).

 4. Dla uzupełnienia eMKi: Lucy i Tom Marriott to A.i T. K, Cabbturleyowie to JT i WK….
  eMKa wymiata!!!

 5. A tak, tak, zapomniałam, dostałeś alternatywną wersję dla VIP-ów:). Wtedy i zbrodniarzem musi być VIP…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.