Studio Fit

0
2647

Fitness, rehabilitacja, masaż, porady dietetyczne – w Studiu Fit każdy znajdzie coś dla siebie. legjobb nyerőgépes kaszino Ten, który potrzebuje po prostu odrobiny ruchu, może poćwiczyć fitness w niezwykle sympatycznym towarzystwie swoich sąsiadek i sąsiadów. Osoby z problemami zdrowotnymi znajdą pomoc – dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu właścicieli mogą dobrać odpowiednią strategię terapii do aktualnego stanu funkcjonalnego, możliwości i potrzeb pacjenta. Studio planuje i prowadzi zarówno leczenie, jak i profilaktykę. Dodatkowo można zaplanować instruktaże do ćwiczeń domowych oraz dobierać i dostosowywać odpowiednie zaopatrzenie ortopedyczne i w sprzęt rehabilitacyjny.
MAK_20121125_0036

MAK_20121125_0057

MAK_20121125_0059

MAK_20121125_0085

Studio Fit otacza opieką w zakresie rehabilitacji sportowej zawodników drużyny piłki nożnej LKS Perła Złotokłos.

Wiemy,  że sposób odżywiania ma ogromny wpływ na zdrowie, wygląd i samopoczucie. Właściwa dieta może w znacznym stopniu przeciwdziałać chorobom cywilizacyjnym, wzmocnić organizm oraz poprawić jego funkcjonowanie. Studio Fit proponuje opracowanie  indywidualnej diety, która jest prosta, zdrowa i skuteczna. W pełni dopasowana do potrzeb. Dieta rozpisana jest na poszczególne posiłki, nie trzeba kupować żadnych preparatów ani specjalnej żywności. Dieta ta zapewni sukces w odchudzaniu oraz dobry nastrój i samopoczucie.

A użytkownik eMKa poleca Studio Fit tymi słowy: “Chciałabym coś dorzucić do miejsc polecanych, które warto poznać w naszej okolicy. Pracując w Warszawie jestem skazana na późne powroty do domu. ingyen kockás nyerőgépes játékok Tymczasem zamarzyło mi się, że trochę zadbam o siebie i np. zrelaksuję się przy muzyce  po 8 godzinach siedzenia  w pracy za biurkiem . Marzyłam, żeby to było w miarę blisko mojego domu. I udało się! Znalazłam Studio Fit w Złotokłosie (ul. Wojewódzka 3). Codziennie o 19.00 odbywają się tam zajęcia. ingyenes nyerőgépes játékok kockás Ja wybrałam środy z aerobikiem. Jest muzyka, jest ruch i ćwiczenia dla mych zramolałych mięśni. Ale to nie jedyna propozycja tego studia. Są też specjalistyczne ćwiczenia “plecy i brzuch” czy “stepy”. Szczegóły można poznać na ich stronie internetowej: www.studiofit.com.pl

Polecam.”

Adres:
Studio Fit
ul. Wojewódzka 3
05-504 Złotokłos

Telefony kontaktowe:
Ewa 0-601 319 732
Marcin 0-608 570 808

E-mail:
ewelina312@wp.pl
studiofit@studiofit-reha.pl