Spacerowaliśmy po Zalesiu + zaproszenie

6
2165

Są takie momenty, które można nazwać magicznymi, gdyż pozostając w naszej pamięci, stają się częścią nas samych. tippmix pro

Zabytkowe aleje, starodrzew oraz domy, projektowane przez świetnych architektów dla intelektualistów XX wieku. ingyen kockás nyerőgépes játékok Styczniowe słońce ogrzewające ścieżkę wijącą się wzdłuż rzeki – a przy tym snucie planów na letnią wyprawę kajakową. tippmix asztali verzió Spotkanie z przypadkowym człowiekiem, który grabiąc liście przed swoją posesją zatrzymuje nas opowieścią o dawnym życiu społeczno-kulturalnym tego miejsca… Spacerowanie w gronie ludzi pozytywnych i uśmiechniętych, łyk gorącej herbaty i złoty piasek na Górkach Szymona – czysta przyjemność.

jasełka-059 jasełka-056 jasełka 025 jasełka 021 jasełka 041 jasełka 051

A po tym wszystkim kawa przy kominku i poczucie, że zrobiło się coś dla ciała i ducha; dylematy „czy lepsza wieś, czy miasto” zaczynając parować… może to miejsce, gdzie żyjemy, to nie miasto – ogród, ale myślę, że troszkę zbliżyliśmy się do tego, co sprawia, że rozumiemy więcej.
Dziękujemy wszystkim za cudowny spacer oraz za utworzenie „zakładki” Nordic Walking.
Agnieszka i Paweł

Zapowiedź treningu w najbliższą sobotę 18stycznia

Bardzo różnorodna i momentami zaskakująca trasa w tempie fitness. Proszę o zabranie “bucików” na kijki.
Kilka zdjęć z zaplanowanej trasy.
zap1

zap2

zap3

zap4

zap5

zap6

zap7

 

Zapraszam!

 

 

6 KOMENTARZE

  1. Zapraszam na spacer po Zalesiu Dolnym, proszę pamiętać o “bucikach” czyli osłonach na groty kijków, fragmentami trasa marszu drogami asfaltowymi.

  2. Było super 😉 niech żałują Ci co wybrali leserskie spanie . Zalesie Dolne i Górki Szymona miejsca warte poznania 😉

  3. Było super 😉 niech żałują Ci co wybrali leserskie spanie . Zalesie Dolne i Górki Szymona miejsca warte poznania 😉

  4. Wspaniały spacer po Zalesiu Dolnym, byłam pierwszy raz w tym miejscu i …… jestem zauroczona…. Tyle, że dobrze coś wiedzieć na ten temat. Agnieszce i Pawłowi – dzięki za rys historyczny, kawał historii Polski 2 kroki od Korzeniówki. Wzruszenie nie mija. Coś jeszcze zrobimy z tą sprawą……
    Joanna

  5. Niezapomniany spacer po przeuroczym miejscu. Przyjemne z pożytecznym, przy okazji spora dawka historii- zupełnie gratis 🙂 Tak blisko nas, a byłam tam po raz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni. Nie mogę się już doczekać kolejnej wyprawy z cyklu “miasta ogrody”. Polecam wszystkim spacery z kijkami (jestem ich fanką od dawna), a szczególnie te pod okiem świetnej instruktorki Agnieszki. No i niech żałuję Ci co nie byli z nami!!!

  6. Prawdę mówiąc,myślałam,że decyzja o chodzeniu z kijkami to inwestycja w kondycję fizyczną..a tymczasem… mam też okazję żeby dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy ,pośmiać się,poobcować z interesującymi ludźmi w otoczeniu pięknej (bez względu na pogodę) przyrody-polecam wszystkim.
    Dzięki- Agnieszce i Pawłowi za profesjonalne przygotowanie każdej wycieczki.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.