Nowa mapa Korzeniówki

7
3225

Korzeniówka się rozwija. Budują się nowe domy a gruntowe ulice zmieniają się w asfaltowe. Dlatego poprawiona mapa jest już do pobrania.
https://www.korzeniowka.org/wp-content/uploads/2010/02/Mapa-Korzeniowki.pdf
Mapa-Korzeniowki

7 KOMENTARZE

  1. Czekam na uwagi odnośnie mapy bo chcemy je wydrukować i powiesić zamiast starych w 4 miejscach Korzeniówki. Może dorysować jakieś dróżki? Może niektóre żółte dróżki zamienić na brązowe? Może inaczej oznaczyć numery posesji. Może pomyliłem numery posesji?

  2. W legendzie proponuję dodać strzałkę i opis “TU JESTES”. Na wydrukowanych mapach nakleić strzałki – odpowiednio do lokalizacji w terenie.

  3. Nowa ???? I już nie aktualna 🙂 Przy ul. Topolowej nastąpiła zmiana numeracji posesji ! Jak ma być tak jak jest to lepiej żeby nie było tej numeracji !

  4. Dlatego m.in. jej nie drukujemy na dużej planszy. Mam świadomość zmiany numeracji na Topolowej. Chętnie poprawię na nowe dobre oznaczenie. Czekam tylko na informację o nowej numeracji.

  5. Witam, byłbym wdzięczny za informacje, jaka jest nawierzchnia ul. Piaseczyńskiej od pętli autobusowej w Złotokłosie, w stronę cmentarza na południe, ten ok. kilometrowy odcinek do ul.Tarczyńskiej. Jest asfaltowa czy dalej gruntowa? Chciałem się tamtędy przebić rowerem szosowym omijając ruchliwe drogi.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.