Treningi Tai-Chi

1
2778

Zloty_lew
Czy pamiętacie niezwykły pokaz Tai-Chi na Święcie Skowronka w Korzeniówce? I Ty możesz nauczyć się ćwiczyć tak samo! 22bet kaszinó online Zgłoś się na zajęcia Tai-Chi w Złotokłosie. tippmix eredmények mai Właśnie kompletuje się grupa!
Treningi Tai Chi odbywają się w Szkole Podstawowej w Złotokłosie na ul. Traugutta 10 – w soboty w godzinach 17:00 – 18:00. Opłata miesięczna 60 zł. Zapisy pod numerem telefonu: 501 255 856.

Treningi prowadzi Michał Borawski . Wushu trenuje już blisko 25 lat. Szkolił się na kursach trenerskich w Chinach. Trenował w szkołach wushu z kadrą Chin pod okiem najlepszych trenerów. Przez parę lat zawodnik Kadry Narodowej wielokrotnie zdobywając złote medale w kraju i za granicą. Były trener Reprezentacji Polski. Prowadzi szkołę Kung Fu / Wushu w Warszawie i Górze Kalwarii.

Tai Chi to system opracowany w XI wieku w Chinach. Opiera się na harmonijnych, powolnych ruchach, pozytywnie wpływających na poprawę i utrzymanie zdrowia fizycznego i psychicznego. külföldi fogadóiroda Poprawi koordynację ruchową oraz gibkość dzięki ćwiczeniom rozciągającym. Wzmocni nogi i pozytywnie wpłynie na stawy. Określone ruchy, powodując delikatną pracę mięśni, pobudzają i stymulują punkty akupunkturowe, co wspiera zdrowie i dobre samopoczucie.
Tai-Chi1

Tai-Chi6

Tai-Chi5

Tai-Chi4

Tai-Chi3

Tai-Chi7

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.