Spotkanie z burmistrzem w Pracach Małych

10
2652

We wtorek 13 listopada o godzinie 17 w szkole podstawowej w Pracach Małych odbędzie się spotkanie mieszkańców z władzami gminy. Głównym tematem spotkania będą nowe zasady odbioru śmieci oraz zmiany w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Tarczyn.

10 KOMENTARZE

 1. Czy ktoś z sąsiadów był na spotkaniu i może napisać jakie są ustalenia? Jakie informacje przekazała Pani Burmistrz?

 2. Relacja jednego z uczestników jest na forum tarczyn24.Na tematy, które były celem spotkania było stosunkowo niewiele, dla mnie najważniejsza informacja to planowana budowa nowej oczyszczalni ścieków, jedną z branych pod uwagę lokalizacji są Prace Małe.
  Szkoda ,że nikogo ze Stowarzyszenia nie było/ albo nie zauważyłam/, bo trochę kąśliwości pod waszym adresem padło i można było przedstawić kontrargumenty.Słowo wypowiedziane ma trochę większą siłę rażenia od komentarzy pisanych w internecie.

 3. Byłem na spotkaniu ! nie odebrałem rzadnego sygnału kąśli­wo­śc 😉 pod adresem SPK. Była rozmowa na temat forum publikowanego na stronach z Naszej gminy .Czekałem na słowo mówione z myślą ze ujawni sie andrzejpline ale się nie doczekalem . Spotkanie przeprowadzone było haotycznie i jedyną aprobatą uczestników było to aby koszty wywozu śmieci był liczone od ilości osób zamieszkujacych na danej posesji . Padło na tym spotkaniu wiele slów które wogóle nie miały rażenia i dobrze bo wstydem było by publikować to w necie . Pozdrawiam

 4. Ja temat o budowie ulicy Brzozowej w kontekście uwagi na koniec ,że Korzeniówkę zamieszkuje tak naprawdę kilkanaście osób, wpływy z podatków są niewielkie, ulica powstała pomimo złośliwych komentarzy w internecie odebrałam trochę dziwnie.Nie byłam zaangażowana w powstanie Brzozowej, ale chyba Stowarzyszenie zrobiło w tej sprawie trochę?Moim zdaniem to był moment na kontrargumenty.Ale ok. zostawmy to.
  Jeżeli uważasz ,że rozmowa była chaotyczna, to dlaczego nie zabrałeś głosu, nie uporządkowałeś jej i nie skierowałeś jej przebiegu na bardziej merytoryczny tor?
  A wypowiedzi były różne, jakby dobrze ze świeca poszukać parę sensownych można by znaleźć.

 5. A spotkania będą chaotyczne, jeżeli nie będziemy brali w nich udziału, nie będziemy do nich przygotowani, nie będziemy zadawali konkretnych pytań i dyskutowali w sposób merytoryczny a nie emocjonalny.
  To oczywiście uwaga ogólnego rodzaju, żadne personalne wycieczki.
  Pozdrawiam.

 6. Wiekszość ludzi na tym spotkaniu była zmęczona siedzeniem na tych dziecinnych krzesłach . Wszystkie interesujace nas tematy były poruszone a stanowisko gminy jednoznaczne . Szkoda było zabierac zdania i tak poszło by to na “Berdyczów” . Hej

 7. O rany, nie wiedziałam, że można ustalić dokładnie, z jakiej miejscowości wpływa jaka kwota podatków. Co z tego, że niewiele osób mieszka? Może mieszkają sami obrzydliwie bogaci:)… Naprawdę da się to ustalić? Fascynujące rzeczy wie o nas władza:). To mówiła Pani Burmistrz?

  Swoją drogą argument jest chybiony:)

  Na swoje usprawiedliwienie podam, że akurat w tym samym terminie była wywiadówka w szkole w Złotokłosie.

 8. Wyliczyć pewnie można, ale oczywiście nie można tego traktować w sposób zero-jedynkowy.Poza tym to nie jedyna ulica, która powstała na terenie gminy ostatnio..Moja chyba też sporo kosztowała, a dzikie tłumy przy niej nie mieszkają.Z tego część pracuje i płaci podatki, ale część to osoby starsze, na emeryturach rentach, lub pobierające zasiłek.I.t.d., i.t.p.
  Usprawiedliwienie przyjęte, nie ma ważniejszej rzeczy niż wywiadówka dziecka.Przy okazji-przyślij mi tel. do pani zębolog.

 9. Tak, a przy drodze odchodzącej w prawo jak się jedzie w stronę Zielonej budki jakie tłumy mieszkają…. same pola dookoła a asfalcik jak się patrzy.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.