Fryzjer “Szalone Nożyczki”

3
4940
Strzyżenie damskie, czesanie, farba, trwała, loki na żelazko, baleyage, henna, tajemniczy “Rytuał Regeneracji” – to wszystko w ofercie salonu fryzjerskiego “Szalone Nożyczki”. قوانين لعبة الروليت A także – oczywiście – strzyżenie męskie i dziecięce.
Użytkownik HPIL tak wyraża się o tym salonie fryzjerskim: “Byłem dzisiaj wreszcie u fryzjera. Nie lubię tam chodzić, bo trzeba na ogół czekać. Fryzjer – dla mnie i chyba dla wielu – większości  “chłopów” to sprawa poważna. Ze względu na czas, jaki trzeba na fotelu fryzjera spędzić. Więc ten fryzjer (fryzjerka) najlepszy, który robi to najszybciej. كيف يلعب البوكر
A więc byłem u fryzjera, a właściwie fryzjerki w Pracach. قوانين الروليت Obok sklepu u Artura. A tu niespodzianka – zapisy na telefon. I co najważniejsze, bardzo szybko strzyże i dobrze. Warto wprowadzić do Bazy.”

SALON FRYZJERSKI
“SZALONE NOŻYCZKI”
ul. Akacjowa 83
Marylka
tel. kom. 500 714 505
tel. 22 423 87 14
www.szalone-nozyczki.pl

Godziny otwarcia:
Pon.-Wt. 9-19
Śr. nieczynne
Czw.-Pt. 9-19
Sb. 9-15

3 KOMENTARZE

  1. Poprosiłam ukochanego, by się ostrzygł i skorzystał z “Szalonych Nożyczek”. Był dziś i wrócił bardzo zadowolony, włoski pięknie ostrzyżone, szybko, miło!
    Polecamy!

  2. Polecam salon. Od roku korzystam z jego usług i niezmiennie jestem zadowolona. Sympatyczna właścicielka. A nazwa salonu skłoniła mnie do zobaczenia sztuki “Szalone nożyczki”, bawiłam się świetnie 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.