Do teatru z Henrykowem

3
2380

Sołtys Henrykowa Urocze organizuje wspólny wyjazd do Teatru Powszechnego w Radomiu na  spektakl komediowy pt. العاب ماكينات القمار مجانا  “Siostrunie” dnia 7. października 2012 (niedziela).

Cena biletu wraz z przejazdem autokarem 60 zł.

Czas trwania przedstawienia ok. 135 min

Odjazd o godz. 17:00 spod sklepu  LEWIATAN  przy ul. قوانين لعبة القمار Mokrej

17:02  przy  Caffe Rosso

17:04  przy  OSP  Złotokłos

17:06  pętla przy kościele

17:08  przy sklepie w Szczakach

Inne przystanki do ustalenia wg potrzeb

Pieniądze można wpłacać do: Anna Kostyrka (ul. IWA 11, Henryków Urocze), rezerwacja – tel. 728324402, mail: soltys.henrykowurocze@wp.pl

*dokonanie wpłaty jest potwierdzeniem rezerwacji

*ilość miejsc ograniczona

ZAPRASZAMY!

3 KOMENTARZE

 1. 6 dyszek żeby zobaczyć przedstawienie w Radomiu?
  Wolę te pieniądze przeznaczyć na dobry spektakl w Warszawie.

 2. Pani Kasiu. Jeśli nie pasuje Pani cena, termin, towarzystwo czy sam Radom to może Pani nie skorzystać z propozycji przedstawionej na stronie. Jednak uważam, że skoro jest taka propozycja, to jest jakieś zainteresowanie, ktoś poświęcił czas na organizację i zachęcam do uszanowania tego. Wg mnie w Warszawie ceny biletów teatralnych są wyższe niż w Radomiu ale zaznaczam, że żadnej analizy nie przeprowadziłem w tym zakresie. Łatwo jest coś skrytykować ale trudniej zaproponować coś innego, lepszego, ciekawszego…

 3. Panie Andrzeju- to,że mam swoje zdanie na jakiś temat, nie oznacza ,że nie szanuję i nie doceniam czyjegoś wysiłku.
  A na pewno nie oznacza ,że nie odpowiada mi czyjeś towarzystwo.Proszę nie przypisywać mi stwierdzeń, których nie napisałam.
  Bo to nie fair.
  Kiedyś, na innym forum napisałam ,że nie rozumiem tego, pokutującego od lat “zorientowania” na Radom, kiedy tak naprawdę dużo bliżej nam do Warszawy, która chociażby pod względem kulturalnym, ma dużo więcej do zaoferowania.I trochę też tego dotyczył mój poprzedni post.
  A przedstawienie na pewno będzie cieszyło się sporym zainteresowaniem i dla wielu będzie to bardzo przyjemny wyjazd.
  Czego szczerze im życząc -pozdrawiam.

  P.S Nie dysponuję środkami finansowymi umożliwiającymi zorganizowanie wyjazdu do któregoś z warszawskich teatrów, ale chętnie,w przyszłości służę pomocą.A co do cen biletów-nie taki diabeł straszny, jak go malują.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.