Pracownia i galeria autorska Szkielnia

0
2925

Pracownia Piotra Lisowskiego od ponad 20-tu lat zajmuje się kreacją przedmiotów ze szkła. Artysta tworzy przedmioty ozdobno-użytkowe: przeszklenia, ściany parawanowe, szyby drzwiowe, szkło oświetleniowe, blaty stołów, rzeźby.

Szkło w pracowni Piotra Listowskiego kształtowane jest w technologii fusingu. لعبة بلاك جاك تحميل Fusing daje olbrzymie możliwości techniczne, znakomicie uzupełnia architekturę, zarówno dekoruje duże przestrzenie jak i tworzy kameralne nastroje. Umożliwia nowoczesne operowanie światłem, fakturą i szlachetnością materiałów.

Artysta jest autorem dekoracji siedzib Kancelarii Prezydenta RP i Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Wykonał również ponad 60 unikatowych prezentów, wręczonych głowom państw na całym świecie m.in. Janowi Pawłowi II, Benedyktowi XVI i królowej Elżbiecie II. الرهان على مباريات كرة القدم

Uwaga! W naszej okolicy znajduje się pracownia artysty, galeria natomiast mieści się w Centrum “Land” w Warszawie. كازينو على الانترنت

Artysta zapewnia, że wszystkie przedmioty znajdujące się w galerii można kupić w pracowni, ponadto w pracowni można obejrzeć nowo powstające dzieła, zapoznać się z technologią ich powstawania oraz złożyć indywidualne zamówienia. Ceny: od 30 zł (za dekor szklany) do 12 tys.

SZKIELNIA Piotr Lisowski
tel. 604 56 82 43
www.artfusing.eu