Pełne poparcie dla Brzozowej

6
2688

Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Korzeniówki dzałając w imieniu swoich członków w pełni poparł realizowaną przez gminę Tarczyn inwestycję “Przebudowa ul.Brzozowej w m.Korzeniówka”. Inewstycja ta jest niezwykle ważną dla mieszkańców wsi. Będzie to jedyny asfaltowy dojazd do miejscowości, dodatkowo połączy trasę wojewódzką Tarczyn-Piaseczno z wykonaną kilka lat temu inwestycją wewnątrz wsi (asfalt na ul. Leśnej i Topolowej). Zarząd Stowarzyszenia skierował pismo do władz gminy z podziękowaniem a kontynuację działań związanych z realizacją tej inwestycji, wpisanie jej w budżecie bieżącego roku oraz z deklaracją pełnego jej poparcia.

 

12.02.27 – SPK – Brzozowa

 

6 KOMENTARZE

  1. Też się cieszę, choć jeszcze bardziej będę się cieszyć kiedy inwestycja zostanie ukończona. Monitoruję stronę BIP Tarczyna, żeby dowiedzieć się kiedy zostanie ogłoszony przetarg i na kiedy zaplanowane zostaną roboty budowlane.

  2. Cieszę się waszym szczęściem! Będą tam jakieś progi zwalniające, albo chociaż znaki ograniczające prędkość?

  3. Rolę progów i znaków ograniczających szybkość pełnią kałuże. Nie należy do przyjemności wjechać w taki akwen wodny szybkością 60 km /h .

  4. Póki nie zostanie ogłoszony przetarg to nie wiadomo co dokładnie zostanie zbudowane. Jak się pojawi SIWZ to będzie wiadomo więcej.

  5. Dobrze byłoby rozpocząć prace budowlane przed sezonem jesiennych szarug. Z tego co tu już wcześniej było pisane wynika, że kwestie formalno-prawne są już prawie ostatecznie uregulowane. Do przeprowadzenia chyba zostało tylko wykupienie gruntów i można budować. Na tę inwestycję Korzeniówka czeka i prosi od lat, więc trzeba trzymać kciuki, żeby wszystko się udało.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.