Nowa wystawa na ul. Topolowej

18
2785

Od kilku dni na jednym z płotów, w połowie ul. Topolowej, prezentowane są w formie wystawy zdjęcia laureatów konkursu fotograficznego “Leśne skarby Korzeniówki”. Zachęcamy wszystkich przyjaciół do obejrzenia pięknych zdjęć, na których znaleźć można różne rośliny, w tym korzeniówkę, dzwonek karpacki, ale i nie tylko rośliny…

18 KOMENTARZE

 1. Witam
  Proszę przestać spamować. Wystarczy jeden komentarz pod odpowiednim artykułem. Każdy kolejny powielony będzie usuwany.

 2. widze ze cenzura w Korzeniowce jak za lepszych czasow…
  “Chcemy prawdy nie cenzury”
  Cenzuruje ten kto sie boi… i ma cos na sumieniu…
  Spam dobre sobie… nie mozna komentowac kilku watkow… nawet jak troche tego samego sie pisze… buhahah pieknie CENZURA!!!

 3. Przecież to był powtórzony wpis z innego wątku. Słowo w słowo przekopiowany. Pod tamtym wpisem toczy się dyskusja więc nie wiem w czym problem bo dodatkowo ten komentarz nie był w żaden sposób związany z artykułem o wystawie fotograficznej przy ulicy Topolowej w Korzeniówce.
  Komentować można ile się wątków chce.

 4. Morze jutro. To znaczy w niedzielę 28, 08 o godzinie 13, 00 spotkamy się na ul. Topolowej przy wystawie fotograficznej i sobie porozmawiamy? Zapraszam Słońce, Wiosnę, Jeziera, Candala i innych, obalimy mit CENZURY. Porozmawiamy jak starzy i młodzi mieszkańcy 😉 jednej wsi. Wszystkich chętnych zapraszam na wspólną dyskusje pod chmurką. Na spotkaniu przedstawiamy się Nickami, proszę potwierdzić obecność wpisami poniżej. Pozdro.

 5. Nikt nie zawiódł spośród tych co się zapowiedzieli. Wbrew rozpowszechnianym gdzieniegdzie opiniom, dwóch prawdziwych przyjaciół Korzeniówki nie miało ze sobą siekier, więc nie trzeba się było bać do nas podejść ;). Wystawa bardzo fajna.

 6. Przepraszam ale ostatnio bylem tak zajęty, że nawet nie sprawdzałem stronki. Szkoda, bo byłem w domu i chętnie wpadłbym pogadać…

 7. Powiedzcie tylko kiedy 🙂
  Tym razem przygotuję beton do zabetonowania jej nóżek, które – jak się wcześniej okazało – trudno okiełznać 🙂

 8. Termin: najbliższa środa 12 października o godz 19. Wkopiemy dwie pary tablic jedną na rogu Topolowej i Leśnej a drugą przy Brzozowa/Rekreacyjna. Po robocie może byśmy wyskoczyli na piwko do jakiejś okolicznej karczmy w ramach poznawania lokalnych atrakcji?

 9. Piwo skończyło się kawą, Katar – nie ma obaw.
  Co do lokalnych atrakcji: turysta pyta bacę: oprócz gór macie tu jakieś inne atrakcje? Baca: mielimy, ale wyszła za mąż!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.