Rozpoczął się remont Piaseczyńskiej (876)

5
2692

Wyremontowany zostanie 3,3-kilometrowy odcinek między Korzeniówką a Tarczynem. Roboty mają zostać zakończone do 30 września. Powstanie nowa nawierzchnia, nowe pobocze i  rowy drogowe. Dzięki tej inwestycji Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie z Tarczyna do rogatek Piaseczna przejedziemy w komfortowych warunkach po gładkim nowym asfalcie. Prze­targ na remont wygrała firma Przed­się­bior­stwo Robót Drogowo-Mostowych “CEZET BIS” Sp. z o.o.ze Sta­ra­cho­wic za kwotę 3 176 143,10 zł brutto.

Specyfikacja robót

Podobne artykuły:

Remont drogi nr 876 (ul. Piaseczyńskiej)

Droga 876 już wyremontowana

5 KOMENTARZE

  1. Czy to nie jest czasem ta sama firma, co budowała drogę i te piękne chodniki z kostki brukowej w Złotokłosie?

  2. Lepsza droga, większe korki a już dziś rano przed 8 trudno wyjechać na E7, nie wspominając o piątkowym popołudniu 😉

  3. Jakość usługi, jaka wykonali w Złotokłosie widać bardzo dokładni falujące chodniki pozawalane rowy niedrożne przepusty a nawierzchnia asfalt od razu była do poprawy?
    Nie rozumie jak takie partacze znowu wygrały przetarg? Na pewno gruba szycha za tym stoi. Mam tylko nadzieje, że o tamtego czasu, co robili w Złotokłosie to troszkę szczypnęli doświadczenia, jak nie to biada im i nam.

  4. Jechałem przed chwilą przez Złotokłos. Asfalt po 4 latach jest ciągle w niezłym stanie. Chodniki się trzymają a w rowach woda nie stoi. Jak zawsze w przetargach wygrywa najniższa cena. Ważne aby zamawiający odpowiednio zaprojektował przebudowę drogi i przypilnował wykonawcę czy robota wykonywana jest zgodnie z warunkami technicznymi. W Złotokłosie 2,3 km drogi kosztowało 1,7 mln zł. Piaseczyńska jest o kilometr dłuższa i nie ma chodników – koszt 3,2 mln zł.
    Ja się cieszę, że remontują ten odcinek bo już nie nadawał się do jazdy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.