2 Święto Korzeniówki

18
7080

Dziękujemy za udział w imprezie

[SWF]http://www.youtube.com/watch?v=4RktyO5IUi4, 600, 476[/SWF]

W niedzielne popołudnie w Korzeniówce przy ul. Topolowej spotkali się mieszkańcy na wiosennym pikniku. Było mnóstwo atrakcji:

– Dmuchany zamek dla dzieci

– Pokazy i konkursy strażackie z nagrodami

– Grill

– Zabawy dla dzieci z animatorami

– Muzyka i śpiewy

– Zabytkowy samochód, w którym można się było sfotografować

– Losowanie upominków

Pogoda i frekwencja dopisała.

Podziękowania

Panu Jarkowi prezesowi firmy Arkom za pomoc w zapewnieniu stołów, ław, prądu oraz zimnego napoju.

Panu Jackowi za przyjechanie zabytkowym Volvo, które zostało udostępnione jako atrakcja.

OSP Prace Małe i OSP Tarczyn za przybycie wozami bojowymi i zapewnienie zabaw dla dzieci. nyerögépes játék

Gospodarstwu Agroturystycznemu “Wiecha” z Kawęczyna za pomoc w zorganizowaniu dmuchanego zamku. tippmix eredmények mobil

Organizatorom: Kasi, Joasi, Andrzejowi, Mietkowi, Wiktorowi i Markowi. gaminator kalandtúra

 

FILM Z “II ŚWIĘTA KORZENIÓWKI” –

18 KOMENTARZE

 1. Z ostatniej chwili: na imprezie będzie duuuuży dmuchany zamek dla dzieciaków – za darmo oczywiście. Zapraszamy gorąco!

 2. W środę rano zostawiłem w Urzędzie w Tarczynie plakaty ŚWIĘTA SKOWRONKA z prośbą o zawieszenie w śrdoku i na zwenątrz w zamykanej tablicy. Nie miałem okazji podjechać później i zerknąć czy są powieszone. Czy może ktoś widział je w Urzędzie lub przed nim???

 3. To do Tarczyna mam jechać żeby zobaczyć kiedy są Święta Skowronka ??? Gdzieś blizej trzeba było powiesić plakaty Prezesie 😉

 4. Prezesie, jutro będzie II Święto KORZENIÓWKI:):), nie Skowronka. Plakaty zapraszające na tę imprezę powieszone są we wsi oraz w okolicy. Mam nadzieję, że góralki zostały zaproszone i przybędą:).

 5. Impreza wyszła super. Gratulacje dla organizatorów. Przyszło sporo ludzi. Widać, że z roku na rok społeczność lokalna Korzeniówki i okolic jest coraz bardziej zintegrowana.

 6. Przepraszam, oczywiście chodziło mi o Święto Korzeniówki a nie Skowronka ;-). Przejechałem się jednak obok Urzędu i niestety nie dostrzegłem plakatu naszego Święta w gablocie. Widać nie jest to ważna inicjatywa… Co w tym istotnego, że mieszkacy organizują się, chcą i potrafią coś zrobić dla lokalnej społeczności, która jest przecież częścią gminy. Niestety podobna sytuacja była gdy wydaliśmy książkę o Korzeniówce i okolicach. Prosiłem osobę w Urzędzie odpowiadającą za “niezalene” Wiadomości Tarczyńskie finansowane z dużym prawdopodobieństwem z publicznych pieniędzy (Wydawcą jest Dom Kultury) o umieszczenie informacji o wydawnictwie i też nie spotkało się to z zainteresowaniem. Widocznie w gminie wydaje się tak dużo publikacji, że nasza została uznana za mało istotną… Inne media zainteresowały się tematem – gazeta OKOLICA, NAD WISŁĄ i radio MAZOWSZE 106,4… “Najtrudniej być prorokiem we własnym domu” – bardzo mądre słowa…

 7. Jeśli do artykułu w niezależnych “Wiadomościach Tarczyńskich” nie da się wstawić zwyczajowej formułki “dzięki staraniom pani…” to widocznie tekst jest zbyt słaby aby pojawił się na łamach lokalnej prasy.
  Ale najważniejsze, że lekceważenie ze strony władz miasta nie przeszkodzi nam w wymyślaniu ciekawych inicjatyw dla mieszkańców północno-wschodnich rubieży gminy.

 8. Drodzy dzielni organizatorzy!
  Nie przejmujcie się w/w “drobnymi przeciwnościami” losu!
  Było super.Bardzo dziękuję , żałuję tylko że pasty do zębów dla mnie zabrakło, ale cóż- w życiu nie można mieć wszystkiego.
  A “Tarczyn” niech żałuje, że się nie integruje!

 9. Szkoda, że nie ma żadnej fotki z części biesiadnej imprezy. Liczna część uczestników przy akompaniamencie akordeonowym popisała się ładnym grupowym śpiewem. Proponuje, aby opublikować wszystkie piosenki z naszego śpiewnika, wtedy będziemy mogli nauczyć się słów i na następnych piknikach ładnie grypowo za śpiewamy 😉

 10. Piknik był wspaniały!!!
  Dzieciaki przeszczęśliwe, zabawa znakomita, przyszło bardzo dużo osób, chyba nie spodziewaliśmy się takiej frekwencji?
  Według mnie na szczególne wyróżnienie zasługują:
  • fenomenalna 4 godzinna konferansjerka Andrzeja, arcyciekawa, dowcipna
  • pełen emocji bieg z przeszkodami zorganizowany przez OSP Prace Małe
  • pokaz wozu strażackiego OSP Tarczyn oraz zabytkowego Volvo
  • bardzo ciekawe zabawy i konkursy przygotowane przez animatorów
  • zabawa w dmuchanym zamku – spróbowałam i rozumiem dzieciaki bawiące się w nim bez opamiętania
  • wytrwałość Wiktora grilującego kiełbaski, czy ktoś ma zdjęcie Wiktora przy grilu? Zrobiłam ze sto zdjęć i na żadnym nie widać go.
  Dzięki Kasi dzieci miały wspaniałe nagrody, a hot dogi były absolutnym hitem imprezy!! Panowie spisali sie świetnie – miejsce pikniku było doskonale przygotowane, pięknie wykoszone, dużo siedzących miejsc.
  To było bardzo radosne wydarzenie!
  Marek – wysłałam zdjęcia na admina.
  Co do relacji z urzędem – bardzo przykra sprawa, ale takim lekceważeniem działań mieszkańców dają sobie świadectwo.
  Joanna Turska

 11. Fajny. Obejrzałem już trzy razy. Może zrobić na youtube kanał tv korzeniowka i umieszczać tam filmy?

 12. Sweet Home Korzeniówka 😉

  Czemu nie… mamy już film z wieczoru z Mietkiem Foggiem, II Święto Korzeniówki a zaraz będzie krótki filmik ze spaceru po lesie z leśnikiem.

 13. Otwierają link do naszego filmiku z imprezki Święta Korzeniówki zobaczyłem filmik jak był obalany maszt do niedawna królujący nad tymi terenami. Poszukajcie i zobaczcie te parę sekund upadłości;) giganta tp.sa

 14. Bylem, widzialem, dzieci braly czynny udzial i swietnie sie bawily. Na prawde bylo zaaaa… Fajnie bylo :). Pomimo tego ze mieszkam ok. 10 kilometrow od Korzeniowki i korzeniowkowianinem albo korzeniowkowiakiem nie jestem to dopoki bede dostawal zaproszenia to bede przyjezdzal. 🙂 W koncu przeciez, jednego z czlonkow stowarzyszeniowego establishmentu znam ze wszystkich was najdluzej. 🙂 O przepraszam, zona zna go dluzej…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.