Wybory Sołtysów

4
1517

wybory_soltysow
Od 24 marca w naszej gminie trwają wybory sołtysów i rad sołeckich.

W najbliższym czasie odbędą się wybory w naszych okolicach

Sołectwo Gładków – piątek 17 kwietnia godz. 17.00

Sołectwo Marylka-Korzeniówka – piątek 17 kwietnia godz. 19

Sołectwo Kolonia Prace Duże – wtorek 28 kwietnia godz. 17

Sołectwo Prace Duże – wtorek 28 kwietnia godz. 19

Sołectwo Prace Małe – środa 29 kwietnia godz. 17

Wybory odbędą się w szkole podstawowej w Pracach Małych

A tu cała lista z terminami wyborów. Tylko miejsce wyborów jest niepodane:
Wybory Sołtysów i Rad Sołeckich w gminie Tarczyn
24 marca (wtorek) Księżak g.17.00; Nosy g. 19.00
25 marca (środa) Stefanówka g.19.00
26 marca (czwartek) Racibory g.17.00; Wylezin g.19.00;
27 marca (piątek) Pawłowice g. 19.00;
7 kwietnia (wtorek) Gąski g. 17.00; Kawęczyn g. 19.00
8 kwietnia (środa), Świętochów 17.00; Suchodół g.19.00
9 kwietnia (czwartek) Suchostruga 17.00; Werdun g.19.00;
10 kwietnia (piątek) Borowiec . 17.00; Many g. 19.00;
11kwietnia (sobota) Przypki g. 16.00
13 kwietnia (poniedziałek) Janówek g. 17.00; Kolonia Wola Przypkowska g. 19.00;
14 kwietnia (wtorek) Bystrzanów g. 17.00; Wólka Jeżewska g.19.00;
15 kwietnia (środa) Jeżewice g.17.00; Marianka g 19.00;
16 kwietnia (czwartek) Jeziorzany g. 17.00 Wola Przypkowska g. 19.00;
17 kwietnia (piątek); Gładków godz. 17.00; Marylka – Korzeniówka g. 19.00
20 kwietnia (poniedziałek) Kotorydz g. 17.00;
21 kwietnia (wtorek) Józefowice g. 17.00; Komorniki g. 19.00;;
22 kwietnia (środa) Grzędy g. 17.00;
23 kwietnia (czwartek) Rembertów g. 19.00
24 kwietnia (piątek) Kopana g. 18.00
28 kwietnia (wtorek) Kolonia Prace Duże g.17.00; Prace Duże g.19.00;
29 kwietnia (środa) Prace Małe g. 17.00; Ruda 19.00;

4 KOMENTARZE

  1. Mieszkańcy Korzeniówki i Marylki wybrali Sołtysa i Radę Sołecką, poniżej wyniki wyborów. W imieniu Stowarzyszenia gratuluję nowemu Sołtysowi i członkom Rady Sołeckiej!

    Sołtys – Mirosław Fydrych z Marylki

    Rada Sołecka – 5 osób
    Mieczysław Figura – przewodniczący Rady
    oraz członkowie Rady:
    Katarzyna Błaszczyk – Kamińska
    Małgorzata Dombrowska
    Urszula Jagodzińska
    Sylwester Zwierzyński

  2. Witam wszystkich zwolenników i przyjaciół korzeniówki.Za pośrednictwem forum również dołączam się do gratulacji z wyborów sołtysa oraz rady sołeckiej.

  3. No to po wyborach w okolicznych sołectwach:
    Gładków (bez zmiany)
    Bożena Postek

    Prace Małe (bez zmiany)
    Tadeusz Komorowski

    Prace Duże (nowy sołtys)
    Sylwester Borecki

    Kolonia Prace Duże (nowy sołtys)
    Paweł Rudaś

Comments are closed.