L-2 ze Złotokłosu do Piaseczna już jeździ

2
3572

Zarząd Transportu Miejskiego uruchomił nową linię autobusową – L-2, która usprawni komunikację Złotokłosu z Piasecznem. Dzięki autobusom pasażerowie uzyskali szybkie połączenie ze stacją kolejową w Piasecznie a tym samym możliwość korzystania ze Wspólnego Biletu oraz przesiadki do linii 709 i 727 lub do pociągów kolei mazowieckich.

Autobusy wyruszyły na trasę w poniedziałek 4 maja. A właściwie jeden busik, który kursuje na trasie z Piaseczna do Piaseczna. Trasa rozpoczyna się na pętli autobusowej pod PKP w Piasecznie. Początkowo prowadzi tą samą drogą co linia 727 przez Zalesie Dolne, Gołków do Głoskowa pod szkołę. Przy szkole L-2 skręci w lewo w ulicę Millenium i przez Runów i Henryków jedzie do Złotokłosu. Następnie kieruje się do Baszkówki przez Wólkę Pracką i dalej do Głoskowa. A potem tą samą trasą co 727 pojedzie aż do dworca w Piasecznie.

Rozkłady w dni robocze:

Kierunek Piaseczno

Złotokłos – 3 Maja 5.03 6.03 7.03 8.13 9.33 11.03 12.33 14.03 15.03 16.03 17.03 18.03 19.03 20.33 22.03 23.33
Złotokłos OSP 5.04 6.04 7.04 8.14 9.34 11.04 12.34 14.04 15.04 16.04 17.04 18.04 19.04 20.34 22.04 23.34
Złotokłos – 22 lipca 5.06 6.06 7.06 8.16 9.36 11.06 12.36 14.06 15.06 16.06 17.06 18.06 19.06 20.36 22.06 23.36
Złotokłos – Runowska 5.07 6.07 7.07 8.17 9.37 11.07 12.37 14.07 15.07 16.07 17.07 18.07 19.07 20.37 22.07 23.37
Wolka Pracka 5.09 6.09 7.09 8.19 9.39 11.09 12.39 14.09 15.09 16.09 17.09 18.09 19.09 20.39 22.09 23.39
Baszkówka – Sadowa 5.10 6.10 7.10 8.20 9.40 11.10 12.40 14.10 15.10 16.10 17.10 18.10 19.10 20.40 22.10 23.40
Baszkówka 5.12 6.12 7.12 8.22 9.42 11.12 12.42 14.12 15.12 16.12 17.12 18.12 19.12 20.42 22.12 23.42
Głosków – Szkoła 5.14 6.14 7.14 8.24 9.44 11.14 12.44 14.14 15.14 16.14 17.14 18.14 19.14 20.44 22.14 23.44
Głosków – Millenium 5.15 6.15 7.15 8.25 9.45 11.15 12.45 14.15 15.15 16.15 17.15 18.15 19.15 20.45 22.15
Głosków – Zielone 5.17 6.17 7.17 8.27 9.47 11.17 12.47 14.17 15.17 16.17 17.17 18.17 19.17 20.47 22.17
Głosków – Letnisko 5.18 6.18 7.18 8.28 9.48 11.18 12.48 14.18 15.18 16.18 17.18 18.18 19.18 20.48 22.18
Gołków – Zielona 5.19 6.19 7.19 8.29 9.49 11.19 12.49 14.19 15.19 16.19 17.19 18.19 19.19 20.49 22.19
Gołków – Wieś 5.20 6.20 7.20 8.30 9.50 11.20 12.50 14.20 15.20 16.20 17.20 18.20 19.20 20.50 22.20
Gołków – Letnisko 5.22 6.22 7.22 8.32 9.52 11.22 12.52 14.22 15.22 16.22 17.22 18.22 19.22 20.52 22.22
Zalesinek 5.23 6.23 7.23 8.33 9.53 11.23 12.53 14.23 15.23 16.23 17.23 18.23 19.23 20.53 22.23
Zalesie Dolne 5.25 6.25 7.25 8.35 9.55 11.25 12.55 14.25 15.25 16.25 17.25 18.25 19.25 20.55 22.25
Piaseczno – Pomorska 5.26 6.26 7.26 8.36 9.56 11.26 12.56 14.26 15.26 16.26 17.26 18.26 19.26 20.56 22.26
Piaseczno PKP 5.28 6.28 7.28 8.38 9.58 11.28 12.58 14.28 15.28 16.28 17.28 18.28 19.28 20.58 22.28

Kierunek Złotokłos

Piaseczno PKP 5.35 6.35 7.45 9.05 10.35 12.05 13.35 14.35 15.35 16.35 17.35 18.35 20.05 21.35 23.05
Piaseczno wiadukt PKP 5.36 6.36 7.46 9.06 10.36 12.06 13.36 14.36 15.36 16.36 17.36 18.36 20.06 21.36 23.06
Piaseczno – Pomorska 5.37 6.37 7.47 9.07 10.37 12.07 13.37 14.37 15.37 16.37 17.37 18.37 20.07 21.37 23.07
Zalesie Dolne 5.39 6.39 7.49 9.09 10.39 12.09 13.39 14.39 15.39 16.39 17.39 18.39 20.09 21.39 23.09
Zalesinek 5.40 6.40 7.50 9.10 10.40 12.10 13.40 14.40 15.40 16.40 17.40 18.40 20.10 21.40 23.10
Gołków – Letnisko 5.42 6.42 7.52 9.12 10.42 12.12 13.42 14.42 15.42 16.42 17.42 18.42 20.12 21.42 23.12
Gołków – Wieś 5.44 6.44 7.54 9.14 10.44 12.14 13.44 14.44 15.44 16.44 17.44 18.44 20.14 21.44 23.14
Gołków – Zielona 5.45 6.45 7.55 9.15 10.45 12.15 13.45 14.45 15.45 16.45 17.45 18.45 20.15 21.45 23.15
Głosków – Ogrodowa 5.47 6.47 7.57 9.17 10.47 12.17 13.47 14.47 15.47 16.47 17.47 18.47 20.17 21.47 23.17
Głosków – Lipowa 5.49 6.49 7.59 9.19 10.49 12.19 13.49 14.49 15.49 16.49 17.49 18.49 20.19 21.49 23.19
Głosków – Szkoła 4.50 5.50 6.50 8.00 9.20 10.50 12.20 13.50 14.50 15.50 16.50 17.50 18.50 20.20 21.50 23.20
Głosków – Millenium 4.51 5.51 6.51 8.01 9.21 10.51 12.21 13.51 14.51 15.51 16.51 17.51 18.51 20.21 21.51 23.21
Głosków – Kościół 4.53 5.53 6.53 8.03 9.23 10.53 12.23 13.53 14.53 15.53 16.53 17.53 18.53 20.23 21.53 23.23
Głosków – POD 4.54 5.54 6.54 8.04 9.24 10.54 12.24 13.54 14.54 15.54 16.54 17.54 18.54 20.24 21.54 23.24
Runów – Osada 4.55 5.55 6.55 8.05 9.25 10.55 12.25 13.55 14.55 15.55 16.55 17.55 18.55 20.25 21.55 23.25
Runów – Osada II 4.56 5.56 6.56 8.06 9.26 10.56 12.26 13.56 14.56 15.56 16.56 17.56 18.56 20.26 21.56 23.26
Henryków – Urocze 4.59 5.59 6.59 8.09 9.29 10.59 12.29 13.59 14.59 15.59 16.59 17.59 18.59 20.29 21.59 23.29
Henryków Gromadzka 5.01 6.01 7.01 8.11 9.31 11.01 12.31 14.01 15.01 16.01 17.01 18.01 19.01 20.31 22.01 23.31
Złotokłos – Rosy 5.02 6.02 7.02 8.12 9.32 11.02 12.32 14.02 15.02 16.02 17.02 18.02 19.02 20.32 22.02 23.32
Złotokłos – 3 Maja 5.03 6.03 7.03 8.13 9.33 11.03 12.33 14.03 15.03 16.03 17.03 18.03 19.03 20.33 22.03 23.33

Rozkłady w dni świąteczne:

Kierunek Piaseczno

Złotokłos – 3 Maja 5.03 7.03 9.03 11.03 13.03 15.03 17.03 19.03 21.03 23.03
Złotokłos OSP 5.04 7.04 9.04 11.04 13.04 15.04 17.04 19.04 21.04 23.04
Złotokłos – 22 lipca 5.06 7.06 9.06 11.06 13.06 15.06 17.06 19.06 21.06 23.06
Złotokłos – Runowska 5.07 7.07 9.07 11.07 13.07 15.07 17.07 19.07 21.07 23.07
Wolka Pracka 5.09 7.09 9.09 11.09 13.09 15.09 17.09 19.09 21.09 23.09
Baszkówka – Sadowa 5.10 7.10 9.10 11.10 13.10 15.10 17.10 19.10 21.10 23.10
Baszkówka 5.12 7.12 9.12 11.12 13.12 15.12 17.12 19.12 21.12 23.12
Głosków – Szkoła 5.14 7.14 9.14 11.14 13.14 15.14 17.14 19.14 21.14 23.14
Głosków – Millenium 5.15 7.15 9.15 11.15 13.15 15.15 17.15 19.15 21.15
Głosków – Zielone 5.17 7.17 9.17 11.17 13.17 15.17 17.17 19.17 21.17
Głosków – Letnisko 5.18 7.18 9.18 11.18 13.18 15.18 17.18 19.18 21.18
Gołków – Zielona 5.19 7.19 9.19 11.19 13.19 15.19 17.19 19.19 21.19
Gołków – Wieś 5.20 7.20 9.20 11.20 13.20 15.20 17.20 19.20 21.20
Gołków – Letnisko 5.22 7.22 9.22 11.22 13.22 15.22 17.22 19.22 21.22
Zalesinek 5.23 7.23 9.23 11.23 13.23 15.23 17.23 19.23 21.23
Zalesie Dolne 5.25 7.25 9.25 11.25 13.25 15.25 17.25 19.25 21.25
Piaseczno – Pomorska 5.26 7.26 9.26 11.26 13.26 15.26 17.26 19.26 21.26
Piaseczno PKP 5.28 7.28 9.28 11.28 13.28 15.28 17.28 19.28 21.28

Kierunek Złotokłos

Piaseczno PKP 6.35 8.35 10.35 12.35 14.35 16.35 18.35 20.35 22.35
Piaseczno wiadukt PKP 6.36 8.36 10.36 12.36 14.36 16.36 18.36 20.36 22.36
Piaseczno – Pomorska 6.37 8.37 10.37 12.37 14.37 16.37 18.37 20.37 22.37
Zalesie Dolne 6.39 8.39 10.39 12.39 14.39 16.39 18.39 20.39 22.39
Zalesinek 6.40 8.40 10.40 12.40 14.40 16.40 18.40 20.40 22.40
Gołków – Letnisko 6.42 8.42 10.42 12.42 14.42 16.42 18.42 20.42 22.42
Gołków – Wieś 6.44 8.44 10.44 12.44 14.44 16.44 18.44 20.44 22.44
Gołków – Zielona 6.45 8.45 10.45 12.45 14.45 16.45 18.45 20.45 22.45
Głosków – Ogrodowa 6.47 8.47 10.47 12.47 14.47 16.47 18.47 20.47 22.47
Głosków – Lipowa 6.49 8.49 10.49 12.49 14.49 16.49 18.49 20.49 22.49
Głosków – Szkoła 4.50 6.50 8.50 10.50 12.50 14.50 16.50 18.50 20.50 22.50
Głosków – Millenium 4.51 6.51 8.51 10.51 12.51 14.51 16.51 18.51 20.51 22.51
Głosków – Kościół 4.53 6.53 8.53 10.53 12.53 14.53 16.53 18.53 20.53 22.53
Głosków – POD 4.54 6.54 8.54 10.54 12.54 14.54 16.54 18.54 20.54 22.54
Runów – Osada 4.55 6.55 8.55 10.55 12.55 14.55 16.55 18.55 20.55 22.55
Runów – Osada II 4.56 6.56 8.56 10.56 12.56 14.56 16.56 18.56 20.56 22.56
Henryków – Urocze 4.59 6.59 8.59 10.59 12.59 14.59 16.59 18.59 20.59 22.59
Henryków Gromadzka 5.01 7.01 9.01 11.01 13.01 15.01 17.01 19.01 21.01 23.01
Złotokłos – Rosy 5.02 7.02 9.02 11.02 13.02 15.02 17.02 19.02 21.02 23.02
Złotokłos – 3 Maja 5.03 7.03 9.03 11.03 13.03 15.03 17.03 19.03 21.03 23.03

2 KOMENTARZE

  1. A ja już dziś jechałam L-2! Bardzo fajny busik. Ale tylko dla ludzi, którzy mają kartę miejską albo bilet okresowy. Czy wiecie, że na tej trasie nie obowiązują żadne zniżki, a cena biletu to 4 zł? Cena biletu nie jest ponadto zależna od długości trasy (jak to zwykle bywa w PKS-ie). Dziś kierowca się litował i brał niektórych zaskoczonych podróżnych “na gapę”:)
    Busik polecam!

Comments are closed.